O nas

Szkoła Podstawowa nr 60 to mała, lokalna szkoła z niesamowitą atmosferą. Aktualnie w szkole uczy się dziewięć klas:

1 klasa – 2 oddziały

2 klasa – 2 oddziały

3 klasa – 2 oddziały

4 klasa – 2 oddziały

5 klasa – 1 oddział

Nauczyciele oraz opiekunowie świetlicy to pełni pasji i zaangażowania ludzie oddani pracy z dziećmi. Tworzą przyjazną atmosferę w której dzieci rozwijają swoje pasje i uczą się z przyjemnością.

Granice obwodu: ul. Dominikanów, ul. Marka Eminowicza, ul. Jana Kaczary, ul. Jurka Bitschana, ul. Kazimierza Odnowiciela, ul. Olgi Boznańskiej, ul. Olszecka, ul. Promienistych, ul. Rezedowa.

W skład infrastruktury szkolnej wchodzą nowocześnie urządzone sale lekcyjne z tablicami multimedialnymi, dwie przestronne sale świetlicowe, sala gimnastyczna, boiska szkolne, sklepik szkolny oraz stołówka która przygotowuje domowe obiady na miejscu.